Záruka, záručné podmienky a reklamácie

Záruka a reklamácie:
Zákazníkom zasielame tovar v originálnych obaloch a spravidla zabalené ešte v ďalších ochranných vonkajších obaloch. V prípade kníh je výrobok zabalený tak, aby na ceste ku kupujúcemu prestál celú cestu bez poškodenia. V prípade, že dostanete tovar s poškodeným vonkajším obalom (roztrhaný vonkajší obal, spretrhané viazacie šnúry,...) tento okamžite reklamujte pošte, prip. kuriérovi a ani ho neprevezmite. Na tento druh poškodenia sa nevzťahuje reklamačný poriadok. V plnej výške je povinná takto poškodený tovar uhradiť prepravná spoločnosť. Našťastie sa nám to prihodilo len raz.

Z titulu nefunkčnosti výrobku alebo tovaru platí na výrobok záruka v plnom rozsahu podľa príslušných ustanovení Obchodného zákonníka. Takýto výrobok nám vráťte v nepoškodenom obale, spolu so všetkými dokladmi, ktoré spolu s tovarom dostanete a priložte stručne popísaný druh závady alebo nefunkčnosti. Po uznaní reklamácie dostanete od nás rovnaký náhradný výrobok. V prípade, že sa už tento nevyrába, skontaktujeme sa s Vami a ponúkneme Vám náhradný produkt alebo vrátime peniaze. Poštovné náklady Vám budú v prípade oprávnenej reklamácie vrátené.
Reklamácie prejednávame spolu s výrobcom, prip. jeho servisnou organizáciou, ktorá sa k závade vyjadrí a na základe jej verdiktu akceptujeme reklamáciu. Za reklamáciu sa nepovažujú chyby a poškodenia zapríčinené neodbornou manipuláciou alebo zásahom.

   Dôležité upozornenie!
Farebnosť obrázkov tovarov, ktoré vidíte na svojej obrazovke nemusí zodpovedať skutočnému farebnému prevedeniu, nakoľko každý z počítačov má iné nastavenie, používa iný hardware a iné farebné vyladenie monitora. V závislosti od toho je iné aj farebné podanie jednotlivých tovarov. Z tohoto dôvodu ani reklamácie farebných odtieňov oproti skutočnému s odvolaním sa na farby na obrazovke nepovažujeme za reklamáciu.
V prípade, že pri tovare nie je použitá skutočná fotografia výrobku, je pri ňom vždy poznámka, že sa jedná len o ilustračnú fotografiu, prípadne je výrobok bez fotografie.doporučené rozlíšenie 1024x768, © DIO, 2004, doporučený prehliadač: IE 5 a viac, © webmaster DIO, www.dio.sk
Stránky alebo ich časť, vrátane skriptov chránených copyrightom, možno použiť len po písomnom súhlase!